DOM I WNĘTRZE

wsparcie przed sprzedażą

Dostosowując naszą ofertę do potrzeb indywidualnych użytkowników staramy się korzystać z najnowocześniejszych materiałów i produktów dostępnych na rynku światowym.

Mamy przy tym świadomość, że konsekwencje wyboru takiego czy innego materiału zazwyczaj skutkują (pozytywnie lub negatywnie) przez wiele lat.

Dobór materiału.

Już na tym etapie pomagamy dokonać optymalnego wyboru konkretnego materiału biorąc pod uwagę aspekty designerskie, użytkowe, jakościowe, techniczne a także cenowe.

Pomiary.

Bardzo przydatne okazują się opcjonalnie wykonywane przez nas pomiary na miejscu przyszłego montażu.

Pozwala to na wyeliminowanie potencjalnych błędów mogących mieć poważne negatywne konsekwencje w trakcie montażu oraz późniejszego użytkowania.

Projekt techniczny.

Bez względu na to na jakim etapie znajduje się dana realizacja oferujemy Państwu wsparcie w zakresie projektowania i technicznej prezentacji możliwych rozwiązań.

Polega to na możliwości przekazania Państwu rysunków technicznych zarówno pojedynczych blatów jak i rysunków złożeniowych uwzględniających rozkład wszystkich elementów powierzchni roboczych (z uwzględnieniem zlewów, płyt grzewczych, wykładek ścian, itp.) w ramach zestawów meblowych czy nawet całych pomieszczeń.